78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Jirka (217.197.144.226) --- 19. 4. 2011

"Jistěže mně trochu zarazilo, že je Mandík komunista, ale ve světle toho, co předvádějí současní papaláši a "jejich posluhovači" , třeba ti kolem globálního oteplování, jejich lži a demagogie, to co předvádějí v Evropě zelení a socialisté zalezlí do vysoké politiky a vysokých evropsých úřadů , a všelijací další....je rudá Mandíkova knížka úplná marginálie."

Vážím si všech diskutujících, ale někdy se i mistr tesař utne...

Můžete mi prosím odpovědět, kolik lidí současní papaláši okradli o veškerý majetek, kolik lidí zavřeli, mučili, týrali, a zavraždili???

Kdo na toto zapoměl, měl by si to zopakovat.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 51716


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
(e-mailem) --- 19. 4. 2011
Re:

Ten ukradený majetek ti zlí komouši zhodnotili za ta léta o jen 70 000 na hlavu (podle výpčtů ekonomů pana k¨Klause). ty jsi dostal v kupónve. Kolik pak jsi opravdu dostal a kolik Kožení a podobní? Podívej se do našich továren co z nich zbylo. Z mnohých nebo na jejich místech jen jsou dnes supermarkety.

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Jirka <e-mail/=/nezadan>
> Předmět:
> Datum: 19.4.2011 09:06:44
> ----------------------------------------
> "Jistěže mně trochu zarazilo, že je Mandík komunista, ale ve světle toho,
> co předvádějí současní papaláši a "jejich posluhovači" , třeba ti kolem
> globálního oteplování, jejich lži a demagogie, to co předvádějí v Evropě
> zelení a socialisté zalezlí do vysoké politiky a vysokých evropsých úřadů ,
> a všelijací další....je rudá Mandíkova knížka úplná marginálie."
>
> Vážím si všech diskutujících, ale někdy se i mistr tesař utne...
>
> Můžete mi prosím odpovědět, kolik lidí současní papaláši okradli o veškerý
> majetek, kolik lidí zavřeli, mučili, týrali, a zavraždili???
>
> Kdo na toto zapoměl, měl by si to zopakovat.
>
>
>

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 51717


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
KaJi (212.77.163.106) --- 19. 4. 2011
Re:

Ten ukradený majetek ti zlí komouši zhodnotili za ta léta o jen 70 000 na hlavu (podle výpčtů ekonomů pana k¨Klause). ty jsi dostal v kupónve.
------------

No, nevím proč bych dostával nějaké peníze, za to že někdo někde něco zhodnotil. Tenkrát i tehdy jsme dostával za práci peníze a ty fabriky mi nikdy nepatřili, i když se nějaký čas tvrdilo, že prostřednictvím společenského vlastnictví výr. prostředků patří všem.

Pokud bych se rozhlédlpo fabrikách, kde jsem měl možnost pobývat, tak moc zhodnocení toho co tam bylo od války jsem neviděl.

Když vidím co dokázali některé firmy za dvacet let udělat z nuly, nebo z toho co jim bylo vráceno a nebo i z toho co zprivatizovali, tak kdyby se jen desetinovým tempem zhodnocovalo těch 8 pětiletek, tak by ty staré fabriky měly alepoň natřené fasády.

No a že si lidi svobodně v roce 1992 zvolili kuponovou privatizaci, místo standardní privatizace ala Škoda Ml.Boleslav, je bohužel cena předchozí indoktrinace myšlenkou, že vše může patřit všem a hlavně Čechům, nic cizincům.


Ale tahle diskuze mi připomíná ty slavné odpovědí, že v USA zase bijí černochy. Tady se původně mluvilo o hospodaření s vašimi penězi.
Pokud vám to vyhovuje, je to vaše věc. Ale repsektujte názor, že když někdo dává dodobrovolně do nějakého spolu peníze, měl by mít právo na pocit, že je snimmi dobře nakládáno.
Nevidím na stanovisku Jirky nic pohoršlivého, spíš se divím, že je v menšině. Mě osobně to vadilo, když se někdo chlubil tím, že ani neví kolik stojí vydávání časopisu Včelařství. No ale jak jsem napsal, příspěvky na rozdíl od daní platíme dobrovolně:-)

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 51728


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Polášek (85.71.180.241) --- 19. 4. 2011
Re:

"
Můžete mi prosím odpovědět, kolik lidí současní papaláši okradli o veškerý majetek, kolik lidí zavřeli, mučili, týrali, a zavraždili??? "

No, primitivně loupit a krást za pomocí samopalu a klacku dnes vychází z módy, protože to není produktivní.
Dneska se nejvíc loupí za pomocí propagandy, počítače, papíru...
Například v Německu je cena elektřiny už z cca 55 % příplatek za "ekologickou " zelenou elektřinu a teprve ten zbytek je skutečná cena elektřiny. To je krásná mnohasetmiliardová loupež, se kterou dokonce ještě většina oloupených souhlasí.
Co se týká oteplování země, všechny ty takové ty krásné "vědecké" grafy, které ukazovaly, že se teplota na zemi v posledních cca 20 letech zvyšuje jsou z největší pravděpodobností podvod, protože výchozí data jsou vždy ztracena nebo se provalí, že jsou nenávratně poškozena nějakou statistickou úpravou ve smyslu výběru těch správných a opomíjením těch špatných. No a stačí se podívat na vedoucí představitelé tohoto hnutí, dohledat, jaké mají majetky a v kterých firmách mají podíly... Všelijaké ty konference , kde hlavy států důležitě žvaní o potřebě bojovat proti oteplování pak nejsou nic jiného něž loupeže v přímém přenosu, případně dělení uloupených peněz.
A tak by se dalo pokračovat ještě hezky dlouho...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 51719


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu