78001

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Tichý (90.183.115.37) --- 18. 3. 2011
Mor včelího plodu

Vážený pane, bylo by vhodné kdybyste se podepisoval Dalo by se odpovědět a uvést vše podle pravdy. Již loni byl váš příspěvek zde pochybný a bylo vám tuším panem správce diskuze odpovězeno: tak takhle ne... a panem ing. Přidalem vysvětleno co je mor včelího plodu.
Nikdo na Třebíčsku nebyl nucen, ale přesvědčován o správnosti ve prospěch vlastních včelstev. A kdo nechce, nebude nucen.
Nic v loňském roce nevyšo do ztracena, ale řádně vyšetřeno metodou DNA i neg. a to třikrát a pokaždé nebylo již nic prokázáno. Škoda, že nebylo provedeno vyšetření všeho v okolí aby se poznalo odkud to neřádstvo přišlo. Možná, že bylo i u vás nebo ho dokonce přivezl.Stanoviště bylo řádně desinfikováno /louh, Savo.../ stavba nového díla, částečná výměna úlů. Nic nevíte a napadáte. Stejně i váš anonymní šestistránkový dopis. Jenže to nejsem já. Toho koho se vaše napadání týka je již šest let nrtvý.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 51240


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu