78114

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


a.turčáni (94.229.32.130) --- 21. 2. 2011
Re: Omlazeni ulu

Neviem prečo sa tu stále píše o úľoch prístupných zo zadu tzv. zadováky píšete neustále s určitým nepochopiteľným dešpektom.
U6 v roku 1958 som začal včeláriť v nadstavkových úľoch a tak je to doteraz. Môj priateľ už predomnou včeláril v zadovákoch až do svojej smrti. A verte, že dlho som mu závidel jeho výnosy dosahované v týchto zaznávaných zadovákov miery 39x23 cm pre 2 x 13 plástov. A viem ,že si jeden rok kúpil práčku a druhý mrazničku.

Mal so i ja začiatku včelárenia dvojzadovák, takže viem posúdiť výhody nadstavkových úľových zostáv, len som chcel pripomenúť, že ak včelár vie využiť aj takéto úle platí to vaše, "úl medu medu nepotí" a beriem to ako prirodzené obydlie pre včely, samozrejme s prácou naviac. Ale čo má človek bez práce?

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 50854


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu