78214

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


KaJi (85.70.20.53) --- 18. 12. 2010
Re: V?ha mezist?n

Normy byly zrušeny ne proto že by nevyhovovaly , ale proto ,že to byl přežitek komunismu. Oddůvodnilo se to tím, že všechno vyřeší Všemocná ruka konkurence. Jak se pak ukázalo, tak všechno dnes u nás řeší černá ruka Korupce.

pepan
---------------
Nejsem v tom honěný, ale docela mi líbí místo Normy nový termín Doporučení.

Nechápal jsem a stále nechápu ten problém o kterém se tady diskutovalo.
Nakupuji tam kde jsem spokojen.
Buď přímo nebo u obchodníka. Dodnes jsem se domníval, že MS musí být na obalu označeny "značkou s číslem SVS" takže i u obchodníka díky tomu vím, kdo je vyrobil a tudíž nemusím kupovat zajíce v pytli.

No a pokud nechci být v rukou "trhu", ale zde bych spíše řekl toho vosku co koluje na trhu - tedy společného díla všech ČR včelařů a zpracovatelů vosku kteří jej propstřednictvím výměn točí mezi sebou, tak si najdu výrobce co zpracuje můj vosk do mých MS. Je jich co vím víc jak dva. A pokud bude poptávka, bude jich víc.

A tady jsem rád, že se nemusí výrobce řídit nějakou normou která stanovuje maximální hmotnost MS aby se ušetřil vosk pro armádu. Pokud MS, tak raději silnější. Tak si to poroučím já. Je pevnější a včely rychleji staví.

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 49089


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu