78143

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gp (93.92.52.23) --- 18. 12. 2010
Re: V?ha mezist?n

To není pravda.

http://www.beedol.cz/old-web/files/ZLnabizi%20pro%20web.htm

VÚ má na takové rozbory podle normy určitě i akreditaci, protože ji jako službu nabízí. Navíc i dělá rozbor na mor z výroben coby monitoring. A pokud tato norma platí, měla by jí ve svých závazných šetření o kvalitě mezistěn zohlednit i SVS. Tz. že jestli někdo má pochybnosti o pravosti a dal by se úředně odebraný vzorek na kompexní vyšetření nejen na mor a mohlo by to přes SVS v nějakém řízení projet. Ale to jen teoreticky. Prakticky je tu bordel ve standardech. Proto také z tohoto, nejen jednoho důvodu mám voskové hosodářství uzavřené a vosk jen svůj._gp_
.......
(e-mailem) --- 18. 12. 2010
Re: V?ha mezist?n (49044) (49080) (49085)
Normy byly zrušeny ne proto že by nevyhovovaly , ale proto ,že to byl přežitek komunismu. Oddůvodnilo se to tím, že všechno vyřeší Všemocná ruka konkurence. Jak se pak ukázalo, tak všechno dnes u nás řeší černá ruka Korupce.

pepan
Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 49088


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu