76646

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


B.Tichý (80.188.56.170) --- 23. 6. 2009
Re: Včely a včelaři

Odvezl jsem před třemi léty včely na vzdálenost možná 3 km tak jako každoročně k lesu na stálé kočovné stanoviště, ale poprvé až po řepce a ne hned na jaře.Úly na původním stanovišti doma žádné nebyly , ale přesto byl kmen třešnč obalený včelami. Přistvil jsem po dvou dnech 2 úly a měl jsem z nich po přidání matek 2 krásná včelstva. V lese jsem pak neviděl delší dobu, že by zrovna moc létaly včely. Po návratu domů to byli ubožáci.
Přestěhoval jsem začátkem února 17 včelstev ze včelína na jiné místo asi 30 m, v lednu byl prolet. Na jaře , když začaly včely denně vyletovat, měl jsem jimi obalený vřelín. Pamatovaly si stanoviště celou zimu.
Nebývá to vžda stejné.


´úly - úly -úly ne ůly,

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 36321


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu