78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


B.Tichý (80.188.56.170) --- 22. 2. 2009
dotace - pokyny

Podrobnosti o dotaci EU najdete:Český svaz včelařů,, stskněte 6. řádek po straně - Podpora včelařství, najděte si Nařízení vlády 197 / 2005 ne 2007 - tam jsou jen úpravy, dále kočování skoro na konci , Druhy kocovných zařízení, Velké písmeno D odstavec 2
Doufám, že jsem to popsal podrobně, v předcházejících odstavcích jsou popsány termíny a další podrobnosti. A´t se Vám to podaří získat, škoda každé koruny, kterou by moloch EU spolkl a nevydal potřebným.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34343


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
kozlik (90.177.14.87) --- 24. 2. 2009
Re: dotace - pokyny

Já si myslím, že opakování je matkou moudrosti. Další věc je , že situace se mění každou chvíli. Loni jsem si pořídil na dotaci vyvíječ aerosolu a litoval jsem dotace na kompresor i když ta byla pro ZO- prý. Letos mám spadeno právě na zvedací zařízení, chci ho použít pro kočování ,ale jestli to nepůjde, nainstaluji si ho napevno na pevném stanovišti. Přesně, škoda každé kačky , která se nevyčerpá.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34373


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
kozlik (90.177.14.87) --- 24. 2. 2009
Re: dotace - pokyny

Akorát, že bez dalšího upřesňování se to stejně neobejde, třeba jestli pro to kočování platí počet 10 včelstev se kterými budu kočovat, nebo počet včelstev u chovatele celkem jak a kdo bude prokazovat , že kočuji , respektive hodlám kočovat, a taky kdybych si pořídil například starší přívěs za V3S , jestli se to na to také vztahuje, nebo to musí být věci nové.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34375


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu