78113

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


sršeň (88.146.207.2) --- 26. 1. 2009
med

Já zase vytáčel med z chrpy,kvetla 2 měsíce,taky dobrota a jen z borůvčí taky tak,jednou po vyorání brambor, někdy před 10lety kvetla ohnice až do 23 prosince,vytáčel jsem ji na jaře.
Čím víc nástavků,tím víc zamordovaných včel,nalepeného propolisu,netěsnoty a motýlice.Přikryjete dole síto na podzim a co je při čistění a odběru vzorků, motýlice pod podložkou.Netěsnota zbytečně upracovává i vlétě včelstvo.K rozvoji plodu potřebují vlhko a teplo,když to uniká ven a do vyšších pater, spotřebují svoji aktivitu zbytečně.Vždy musí být prostor úměrný k síle včelstva.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 33736


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu