78114

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (80.78.156.8) --- 16. 1. 2009
Vcelarske noviny

Co říkáte nato, že by se Včelařské noviny obnovily. Dělám na tomto projektu prakticky bez zakladatelů původních novin už dva roky podle časových možností na úplně novém systému. Co by měl podle Vás takový systém kromě autorského rozhraní, komentářů obsahovat. Dejte mi motiv pokračovat. Mám obnoveny prakticky ručně Včelařské noviny z původního zaarchivovaného zdroje, který již nefunguje. Není to kompletní, protože nemám původní databázi např. komentářů, která mi byla ovšem přislíbena, stejně jako např. původní slovník nebo vyhledávací rejstřík článků OVP a Včelařství.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 33509


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Zdenek (79.127.160.5) --- 16. 1. 2009
Re: Vcelarske noviny

>o říkáte nato, že by se Včelařské noviny obnovily. Dělám na tomto projektu prakticky bez zakladatelů původních novin už dva roky podle časových možností na úplně novém systému. Co by měl podle Vás takový systém kromě autorského rozhraní, komentářů obsahovat. Dejte mi motiv pokračovat. Mám obnoveny prakticky ručně Včelařské noviny z původního zaarchivovaného zdroje, který již nefunguje. Není to kompletní, protože nemám původní databázi např. komentářů, která mi byla ovšem přislíbena, stejně jako např. původní slovník nebo vyhledávací rejstřík článků OVP a Včelařství.


Nemam cas sledovat tuto diskuzi pro jeji nestrukturovanost a tak nevim proc vcelarske noviny prestaly jit. Mel jsem za to, ze technicky byly vskutku dobre.
Ale kdyz delate na vcelarskych novinach, tak predevsim zajimave clanky. Pak treba inzerci. Proste noviny-casopis.
No a asi strukturovane forum aby si kazdy prisel na sve. K tomu jsou ale zdarma ke stazeni a instalaci hotove redakcni systemy a fora. Neni treba nic moc bastlit.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 33510


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu