78123

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


dlouhý (88.100.95.205) --- 25. 9. 2008
včely staví i nahoru?

Nu přátelé,již jsem toho na této konferenci přečetl hodně ale že by včely stavěly dílo do výšky poprvé. To mi připadá že je možno postavit dům tím způsobem,že začnu od střechy a budu pokračovat až po sklep.Byly tam nějaké slabé protesty,ale nic moc.A co odborníci? Pan Tichý to jasně vyjádřil,dejte proužek mezistěny na spodní loučku a uvidíte že včely krásně celý plást vystaví dělničinou až nahoru.Dávám mu plně za pravdu že se tak stane.Myslím že je vhodný čas pro ty co si vytavili svůj vosk doma aby pokud neklesne teplota k nule zavčasu si vyměnili tento za mezistěny.Pokud budou váhat,později vlivem poklesu teploty jsou mezistěny velmi zranitelné.Navíc na jaře,kdy je budete potřebovat,budou vyzrálé.Přeji dobrý den.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31733


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
KaJi (88.103.157.154) --- 25. 9. 2008
Re: včely staví i nahoru?

dlouhý:
Nu přátelé,již jsem toho na této konferenci přečetl hodně ale že by včely stavěly dílo do výšky poprvé. To mi připadá že je možno postavit dům tím způsobem,že začnu od střechy a budu pokračovat až po sklep.Byly tam nějaké slabé protesty,ale nic moc.A co odborníci? Pan Tichý to jasně vyjádřil,dejte proužek mezistěny na spodní loučku a uvidíte že včely krásně celý plást vystaví dělničinou až nahoru.Dávám mu plně za pravdu že se tak stane.
-----
Tomu nerozumím. Souhlasíte, nebo nesouhlasíte, že včely staví dílo do výšky?
Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31738


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu