78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Tichý (80.188.56.170) --- 3. 9. 2008
stavba nového včelího díla

Vážený pane, raději nepíši včelaři.
10 včelstev tj. 60 mezistěn a také 5 kg,které by mělo normální včelstvo postavit. Stavba nového díla to je nejzákladnější a nejprimitivnější předpoklad úspěšného včelaření - zdravého včelstva To je také odpověď na další Váš příspěvek o úhynech. Tedy pan Sedláček je včelař,když Vám nabídl tolik mezistěn. Já jsem již dříve psal v této diskuzi, že dotace jsou často peníze pro špatné včelaře, nebyl jsem pochopen, zde je příklsd.Neplatí to pochopitelně paušálně.
A prodávat med za 50 Kč - to také svědčí o ne nejlepším obchodníkovi. Sám se počítám za mizerného opbchodníka a přesto med prodávám za 100 Kč a už brzy nebudu mít žádný a zima je ještě daleko před námi. Je ho nedostatek, tak kupují i celé plechovice medu po 25 kg.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31353


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu