77437

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 25. 8. 2008
Organisovane vcelarstvi v Cesku 1895

ZUc vybor z prebytku r.1894 venovano na zarizeni spol.domu,vcelinu v Praze 1000 K.Penize pod zarukou predsedy,pokladnika,1.namestka ulozeny.Zrizena technicka komise,jejiz povinnosti bude zkoumati navrhovane vzory ulu,naradi.Pozadati obec prazskou,aby nam potrebne misto ku stavbe spolkoveho domu darovala
XII Sjezd vcelaru ceskoslovanskych v Praze na Letne. Ustredni spolek cita sdruzenych 32 jednot a 63 primych clenu.Nejmilostivejsi panovnik nas racil vyznamenati naseho velezaslouzileho starostu vdp. J.Kebrle zlatym zasluznym krizem.
Pan Ludvik Dolezal naducitel v Caslavicich podal podnet k zivemu rozhovoru,jak by se nejlepe cinnost spolkova dala rozvetviti,aby se nejsirsim kruhum stala uzitecnou.Po dlouhe debate dospeli k usneseni,aby opet byli ustanoveni jednatele,jak to pred byvalo.Z pritomnych prihlasil se za jednatele,.pro okoli Trebice a Budejovic L.Dolezal.

40.Sjezd rakousko-uhersko-nemeckych vcelaru v Lipsku
konan zaroven na oslavu Dzierzonova 60let kdy mel prvni prednasku.-Co mame mysliti o novem uceni jistych mlado ?- Ostrymi slovy odsuzoval touhu mnohych vcelaru neco neveho vynalezti.Byla namirena proti Gerstungovi i kdyz ho nejmenoval.Odsuzoval celou jeho theorii,jeho ul,ktery je nestastnou napodobeninou ulu jeho.Zastaval se nemecke sirky 23.5 cm

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31119


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu