78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Tichý (80.188.56.170) --- 3. 6. 2008
Re: Priznivci sekty Jiriho Adama
Pane Pazderko!
Ach ten pravopis!Nevím, proč pletete včelaření s nějakou sektou dohromady.Zhypnotyzovaní k nenávisti proti ČSV / ne že by se tam nedalo mnoho věcí zlepšit/ jsou především někteří ukřivdění lidé na které se možná nedostala určitá fubkce nebo jsou v rozporu v názorech s některým funkcionářem.Nevím, proč bychom my,obyčejní včelaři, něli být vystavováni na pranýři.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 29832
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu