77994

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pavla (90.176.185.204) --- 2. 6. 2008
Milý pane Turčány

Milý pane Turčány, děkuji za Vaši radu, tak jak píšete, být ve společném soužití, jsem s nimi strávila 7 let a jejich hukot mi opravdu nevadil. Ale už loni se prokousaly izolací mezi střechou a pokojíkem a každý víkend jsem jich 30 posbírala mrtvých pod oknem a v pokoji se tím pádem nedalo spát. Tak letos už je tam hostit nechci a když je vyženu teď, ještě si stačí najít jiný, určitě lepší domov. Díky Pavla

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29820


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Luboš_B (193.165.208.202) --- 2. 6. 2008
Re: Milý pane Turčány

Doporučuji včely zlikvidovat. Rady některých "včelařů" na společnou koexistenci odporují zákonům, včelstvo se nedá léčit a můžete se dočkat citelného postihu. Nechápu, jestli si z Vás dělá srandu, nebo to myslí vážně. Zlikvidujte, zatlučte nějakými prkny nebo vystříkejte pěnou.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29821


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
A.Turčáni (62.168.124.210) --- 2. 6. 2008
Re: Milý pane Turčány

Rady některých "včelařů" na společnou koexistenci odporují zákonům, včelstvo se nedá léčit a můžete se dočkat citelného postihu. Luboš B

To by včely museli poznať zákony a keďže ich nepoznajú nájdu si domov tam, kde takú možnosť nájdu, preto nestrašte ľudí zákonmi. Milá pani ich istotne tam nepozvala. A začínam vôbec pochybovať, že sú to včely, pod prístreškom si skôr hovejú osy strešné.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29824


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu