78023

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 26. 5. 2008
Re:Jak to vidim

Konference
30.4. J.M. Muj zcela osobni nazor ktery nehodlam nijak prosazovat.Pokud nektery funkcionar mnohym vecem nemuze a take jiz nechce rozumet,mel jiz davno opustit,bez pardonu
1.5. J.K. Vazeny priteli.Tvuj nazor ma hlavu i patu.Myslim,ze jeto ta spravna cesta...
2.5. J.K. O zruseni UV rec nebyla nebo ano? Ja to pochopil jako centralisace zdola.
2.5. Polasek Ja to taky tak pochopil.Omezeni funkcionaru v ZO a zkvalitneni jejich prace.
2.5. Kaji Prevedeni OV na kraj- protoze tam je dnes samosprava.Samosprava-slouceni ZO do vetsich celku,kdyz bude malo funkcionaru-navrhoval to za PSNV P.Texl.Urcite by neprineslo zvyseni nakladu.Stat narve do vcelarstvi 150 mil.Kc. Tady jde oto udelat funkcni system.Dneska muzeme pocitat co chceme,nic stejne nezmenite.

6.5.Frantisek Rousek Vazeny priteli Polasku vubec si nedovedes predstavit objem prace.Jako predstavitel Kralovohradeckeho kraje s 5 OV a 63 ZO. Vubec si nedovedu predstavit vest sam celou jejich agendu.Pro jednoho cloveka to je zcela nezvladatelne.
Nejdrive se seznam s organisacni strukturou CSV,dotacni strukturou, zahrn do toho vekovou strukturu vcelaru a po tomto kroku zacni psat doporuceni jak zjednodusit.Pracuji jako odborny konzulant informacnich systemu.

2006/UKRK
Protoze je nutne reagovat na veskere propominky tykajici se kritiky a pripominek na cinnost CSV, budou clenove p.Rousek a p. Konecny sledovat casopis Moderni Vcelar.
2007/UKRK
p.Rousek podal informaci o deni v casopise Moderni Vcelar.: Uroven se velmi zlepsila,neshledal nic,co by bylo v rozporu se -zajmy a potrebami- vcelarstvi u nas.

Sledovani informaci v casopise -Vcelarstvi-o cinnosti UKRK je nastavenym zrcadlem clenum CSV jejich bezmocnosti nad darebnostmi a gaunerstvim v rizeni organisace.
Pokud nebude funkcni UKRK je jakekoliv rozhlizeni clenu cinnem marnosti. franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29715


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu