78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Karel (90.176.186.153) --- 4. 4. 2008
Re: cena medu

Míra:
No 130kč za med je asi opravdu dost,ale 100-110 se mi zdá pokud hu bude málo naprosto v pořádku.I kdyby ho bylo dost tak stovka je v pohodě.Já bych si ho klidně za to koupil.Samozřejmě mám na mysli med od včelaře.....
--------
Samozřejmě že od včelaře. V krámě kvalitní med nekoupíte pod 150Kč za kilo.
Kolik myslíte, že stojí český med ze Včelpa?

O pár řádků níž někdo nabízí med v sudech řepkokvětový za 60 kilo. I kdyby ho někdo chtěl prodávat dál z čirého altruismu, aby lidi nechodili do supráku, tak na jakou cenu se dostane, když započte jen náklady a svoji práci na manipulaci. Nemluvím ani o marži a DPH. Ta to hodí o dalších 25-50% nahoru.

Já prodávám 460ml cca 0,55kg za 59 (ofic cena), kamarádům aby se to dobře počítalo za 50. Už dva roky. Kdyby mě nějak významně bolela ekonomika, nylím, že bych neměl problém prodávat oboje o desetkorun dráž. Ale nechám to až od podzimu, jak se věci vyvinou.
A pokud bych se měl o nějaku významnou částku vsadit, tak řeknu, že není problém ani za tu půlkilovky chtít 75Kč. V běžném krámě nekoupíte med laciněji, pokud tam nedodává nějaký včelař :-)

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 28729


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu