75934

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Bzzuk (88.101.12.73) --- 24. 8. 2007
ČSV

Nabývám dojmu, že ČSV je dobré jen k výplatě dotací a k organizování léčení - to mají zase zmáknuté dobře. JInak mi vlastně ČSV k ničemu není - jen k placení poplatků. Časopis je také naprosto o ničem. Myslím, že by pouze stačilo vyházet komunistické kostlivce z vedení a hned by to bylo lepší. Vedení není totiž schopno se ani po téměř dvaceti letech přizpůsobit nové době a novému hospodaření s financemi.
Články ve Včelařství o nízkých výkupních cenách medu a o nedostatku nových včelařů mě již nebaví číst - tolik k těm 5 minutám

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24627


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu