75998

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (80.78.146.242) --- 24. 8. 2007
Re: MOR

J. Černý
>Pane, za kontrolu ochrany spotrebitele v oblasti potravinarskych vyrobku na celem uzemi republiky zodpovida Ceska potravinarska inspekce, neni-liz pravda?...


Vzhledem k pravidelne provadene veterinarni kontrole je vylouceno Vase tvrzeni, ze by to mohli byt nasi domaci vcelari, at malo nebo velko.
<

Řekl bych, že přírodní med je pouze veterinární záležitost. Něco jiného je med s invertem - umělý med nebo s příměsí např. mandlemi. Tam je to již výrobek a to je nejen po inspekcí, ale v případě toho invertu i pod cukrovarnickou výrobní kvótou ČR.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24626


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu