78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Karel (194.138.39.52) --- 31. 7. 2007
Re: Samolepky

I tak si musíš dávat pozor jestli již tento název nemá zaregistrován někdo jiný
------
Bacha si musíš dávat pořád. Napřed tě musí chytit, pak zažalovat a pak dokázat, že poškozuješ jejich práva. Tak nějak to je. ALe je to stejný, jako kdyby jsi si zaregistroval Turecký med a nějaký Turek by tady začal prodávat turecký med. Nebo Pitnou vodu a Vodovody by ti vyúčtoval pitnou vodu. Na etiketě můžeš mít zemi původu a dokonce jsem se dočetl, že Svaz bude podporovat aby to tak muselo být. (Včera jsme si půjčil Včelařství a docela zajímavé články, a m.j. tato informace).
Takže já jdu příkladem a neprodávám žádné směsky z EU a mimo EU a hrdě přiznám že můj med je z ČECH :-) Nebo že by byl Čecháčkovský ?

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24080


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu