78214

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


emilka milka (88.100.95.205) --- 3. 7. 2007
letošní medovicový med - F.Šaňkovi

Milý Františku,máme to tu také,jenže je štěstí,že současně kvete pohanka a tak je to asi tak na půl.Ta medovice jde
za ráno,poté když přischne,tak běží ta pohanka.Co mám zkušenosti od okolních včelařů,vytočí kolem 50 - 60%.Já jsem ještě nezačal,ono to nějak dopadne.Jinak začíná vyhánění trubců i jejich zavíčkovaný plod již je na letácích.Čili končí letošní snůška,která byla o měsíc dříve než v ostatních létech.Dá se říci,že rok byl snůškově dobrý a nebýt té medovice,byl by nadprůměrný.
Co ještě Ti říci, - aby se Vám vydařila ta nastávající letošní oslava 100 let výročí založení včelařského spolku pro Humpolec a okolí. Patří Vám všem,kteří pokračujete ve šlépějích zakladatelů Humpoleckého včelařského spolku - čili dnešní ZO ČSV hodně zdaru a všem jejím členům hodně zdraví,štěstí a radost z chovu včel,Emilka...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 23628


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu