77417

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 14. 6. 2007
Soud dal za pravdu CSV /2/

Vedení CSV má zajem rozsirit a riadit stanici oproti regionalnimu zajmu OV Breclav.Prihlasili se byvali majitele.Stanice se nabizi do ekonomickeho pronajmu,nabidky do 22.2.1992.Pronajem stanice vedeni CSV neuskutecnilo a dale investovalo do noveho zarizeni.Stanice prodana k 1.2.1993 za odhadni cenu a tato zahrnuta do prijmu CSV za r. 1993 i kdyz nebyla proplaceny.CSV byl po 13 let vlastnikem,a platil dane i inkaso.(castka nebyla zverejnena)

Reditel Lourdais mezi vcelari 2007/6/141

...presvedcil se ze penize z EU do ceskeho vcelarstvi jsou ucelne vynalozeny,informoval tajemnik CSV Miroslav Peroutka. Je to poprve, co jsem mel moznost poznat nekoho z evropske komise s tak uprimnym zajmem o vcelarstvi...nase rozhovory byly vyslovene neformalni,pratelske a prispely k navozeni vynikajici atmosfery.

Ukonceni tematu o stanici Lednice je zalezitosti vedeni CSV nez zalezitosti pravniho oddeleni jestli ma tajemnik take zajem oceske vcelarstvi a priatelskou atmosferu ve svazu.?

franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 23294


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu