78127

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Karel Nováček (88.100.95.205) --- 14. 2. 2007
komorování a jiné záležitosti

Je to ohromné,číst ty poslední příspěvky,dá se říci,že je to i úsměvné.Jak jsem pochopil,je to naprosto úplně pro ty
začínající včelaře a dík za to,že jim radíte.Třeba se z nich opravdu jednou stanou včelaři a nezůstanou u těch svých 2 - 3 včelstev s kterými začínají tak ,jako mnozí z nás a až nabudou zkušenosti a třeba podle jejich podmínek /parcela,pozemek / rozšíří i ten svůj chov na několik desítek.Pak je naprosto nebude zajímat komorování a jiné vymyšlenosti,jak zachovat při životě slabá včelstva.
Taky jsem začínal před léty se 3 včelstvy,které jsem koupil velice lacino od jednoho JZD , které po neblahých zkušenostech,že se nedá ze včel zbohatnout,tyto chovy rušilo.Mohu ale říci,že jsem nikdy žádné včelstvo nekomoroval,i když ty přepážky na půdě mám dodnes,to mám na památku.Začal jsem se 3 včelstvy v mor.univ,později jsem je rušil a nahrazoval nástavky,a do dnešního dne mám včelstva v Mor. univerzálech pouze 6,protože je radost v nich včelařit a připomínají mi mé mládí a mé začátky.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 20814


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu