78129

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 14. 2. 2007
Rok s rokem co s tim ?

6.2.07 Susicky Problem je co tim : 1) Nechat to plavat ? 2) Vystoupit a nadavat ? 3) Aktivne se angazovat a snazit se riadnou cestou pres Sjezd dostat se do UV a tam s podobne smyslejicimi prosazovat zmeny ?

6.2.07 Pepik k bodu 3.)
V ZO na okresni konferenci nikdo nechtel-tak jsem se prihlasil. Predseda OV se vzdal kandidatury-kdo chce kandidovat prihlaste se. Nepral bych Vam videt pohledy nekterych.Ja takovy mladas(49roku) jsem je predbehl.Stalo se.Kdyz jsem chtel aby rekli co mam prosazovat,rekli,ze se jim moje kandidatura nezda dobra. Sjezd byl
vzorovy,vsichni vsechno odsouhlasili,krom jednoho bodu.Penize na prednasky.Proti hlasovali i zastupci ZO ktere delaji 3 a vice prednasek a timto by dostali penize na vsechny-ne jen na jednu.Moje zdeseni z prubehu jednani a různych hlasovani bylo tak silne,ze jsem chtel opustit sal a ne jen to,ale i CSV.Musim konstatovat ze to je skutecne jen v lidech kteri zastupuji vcelare.

6.2.07 Polasek Priprava sjezdu strasne zdlouhava
Me pripada,ze diky tak dlouhe dobe od kontaktu s vcelari po sjezd,delegati neudrzi se toho co vcelare pali.Proto neni divu ze hlasuji tak,jak vedeni svazu piska. Aby se to zmenilo,musela by se doba od voleb po sjezd radikalne zkratit. Nebo delegati pred sjezdem objizdeli ZO aby ziskali vzajemny kontakt.

Susicky Rekl bych ze nastal cas na novou -Inciativu-s jinymi lidmi,jinym pristupem.Treba jen jako sekce ktera bude koordinovat spolupraci zajemcu o zmenu.

Porady sjezdovych delegatu :
Tajemnik vysvetlil proc se porady vubec konaji.Stavalo se,ze predlozen navrh,ktery se zdal rozumny a byl prijat.Druheho dne se vsak ukazalo,ze nevyhovuje. Byl predlozen Nekym kdo zrovna nepatri mezi nejlepe informovane.Vysledek byl zadrhel v jednani SJEZDU. Smyslem PORAD je predchazet temto situacim.(soustredene obliceje delegatu naznacovali ze poradu povazovali za uzitecnou redaktor ).

Setkani s delegaty prinasi namety na zmenu ve svazu na jine metody prace svazovych slozek....avsak az na vyjimky,jsme se od techto lidi nedovedeli,kdo navrhovanou cinnost bude delat,kdo ji ekonomicky zabezpeci a co prinese ke zlepseni stavu naseho vcelarstvi. Znam jednoho clena ustredniho vyboru.Jeho hlucha slova,doplnena-Svaz by to mel udelat-...Kdo je Svaz ?Jsme to My-s nebyvalou moznosti se sdruzovat,debatovat,pracovat pomahat si a prinaset uzitek. Chytraci,Chytrolini.Hlavouni. I mezi cleny svazu je par takovych jednotlivcu,kteri se schovavaji za moderni vcelarstvi a obcas vykrikuji sve napady a myslenky.

13581 Pritel Sojka udelal v kuloaru velmi dobry dojem.Preji mu,aby se mu aspon 10% zameru povedlo,i to by posunulo svaz dalsi mile ku predu.

6.2.07 Kruina Myslim ze lide zvoleni do vedeni,nejsou nestestim.Na rozdil od vetsiny,jsou ochotni jednat spolecne.Otazkou je,jestli to delaji dobre a neslo by to lip.Nesouhlasim,ze pokud nekdo nedela to co ma,musi jit vzdy o zkorumpovanost.Myslim jeste moznosti : Naivita ,neschopnost i pri dobre vuli,a ze kritik nesvaru nemusi mit pravdu.

franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 20810


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu