78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 12. 6. 2006
Prispevek pro redaktora Vcelarstvi 06/6/145

O cem to hovoril prave zvoleny predseda L.Sojka ?

Velice ocenuji kazen a konstruktivni pristup...dokazali jsme..ze jsme rodinou kultivovanych a uvedomelych lidi.
/pokud mnozi z Vas v tuto chvili ponekud tapou a nevedi oc jde-toto ma byt kultivovanost a konstruktivni pristup ?/

Zachovali jsme veskere demokraticke principy,ktere jsou zakotveny v nasich stanovach.Sjezd jednal naprosto presne dle schvaleneho volebniho a jednaciho radu.
/..tajemnik M.Peroutka se prihlasil o slovo nad ramec programu..reagoval na nektere prispevky a objasnil jejich autorum podstatu problemu.Slovo od ridiciho jednani/V,Soboty/dostal/ Vcelarstvi

Kazdy z Vas,ktery se prihlasil a i nad ramec moznosti jste si schvalili,ze mel moznost z tohoto mista ke sjezdu promluvit.
/Namitka:v programu je vycleneno malo casu na diskusi.V naslednem hlasovani,vetsina se vyslovila,jednat se bude podle puvodniho programu./

Predseda Ludek Sojka:Diskusni prispevky,jsou pracovnim materialem pro nas funkcionare a pochopitelne UV.

Odmitam pojem pragocentrismu,tento pojem je mi naprosto cizi bych se nerad setkaval:Vy v Praze jste rozhodli,Vy v Praze jste nam dali prikaz,prazaci rozhodli.
/Take odmitam tento pojem-mocenskeho centrismu-kabinetnich supliku.Zacala s tim particka ex predseda Mandik,mistopredseda Sobota,tajemnik Peroutka.Jen tito jsou predmetem soucasne kritiky vladnouci moci./

Obor vcelarstvi mi byl blizky od detstvi,proto jsem zabredl i do funkcionarskych struktur.Funkcionarem asi budu az do smrti,protoze rad organisuji dobre veci.

/Kdyz jsem nabidku prijimal,dal jsem na misku vah:org.schopnosti,umeni jednat s lidmi,diplomaticke disposice,znalost oboru,zkusenost....odolnost proti hlupakum,chytrolinum,hlavounum/
V predsjezdove diskusi,prinaseji namety na zmenu ve strukture svazu,namety na jine metody prace,ale kdo navrhovamou cinnost bude delat...argumentaci znam z castych prezentaci jednoho clena UV.Par takovych jednotlivcu je i mezi cleny svazu,schovavaji se za moderni vcelarstvi.

Na jedne strane jsou slova: Velice ocenuji kazen,konstruktivnost,kultivovanost,uvedomelost,demokraticke principy.A na druhe strane autory predsjezdovych diskusi kteri kritisuji a zadaji zmenu struktury organisace,sam prechazi na nekazen,nekonstruktivnost,nekulturnost,nedemokraticke totalitni principy.

V tuto chvili velmi tapu a nevim oc tu jde ??

franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16957


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu