78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 12. 5. 2006
Tajemstvi supliku - Kostlivec ve skrini

Prvni zasedani nove zvoleneho ustredniho vyboru po 8.sjezdu CSV

Debatu na tema -novinka-zacal mistopredseda Vlastimil Sobota pred pritomnymi cleny UV sprva s hodnocenim sjezdu.Mimo jine se zminil i o tom,ze zadne podnety nemohou zustat na dne supliku,a dnesni zasedani se jimi/musi/ zabyvat..Uz v minulem obdobi za predsedy Josefa Mandika jsme se touto zalezitosti zabyvali aby predseda byl zamestnancem svazu,jak je to uvedeno ve stanovach ???
Doba se zmenila natolik,ze jiz neni mozne pokracovat v dosavadni praxi,dedicu predchoziho stavu/stav po 5.sjezdu/.Predseda musi byt v neustalem styku s organy ktere potrebujeme k nasi cinnosti.Pripomel,,ze predsednictvo v predchozich letech opakovane jednalo - a po 8.sjezdu se k tomu jako k aktaalni zalezitosti vratilo.
Mistopredseda Sobota vyzval cleny UV aby se vyjadrili :
Prvi k tematu z pohledu -pametnika-se vyjadril tajemnik Miroslav Peroutka,ktery je na sekretariatu UV ve funkci tajemnika uz dvacet let !!!Sekretariat mel drive/1985-1990/ vice pracovniku,chod odborneho oddeleni zajistovali 3.zamestnanci-nyni 1.Tajemnik Peroutka povazuje nynejsi pocet zamestnancu sekretariatu za poddimenzovany.
Nasledna diskuse jednoznacne vyznela v podporu navrhu ???

UV schvaluje :
ve smyslu stanov CSV vykon funkce predsedy CSV v pracovne pravnim vztahu po dobu vykonu teto volene funkce.Bere i na vedomi zapis z jednani PUV 20.12.2005

V predsednictvu neprovadi se kabinetni politika /M.Peroutka/

V predsednictvu CSV provadeji pametnici kabinetni gaunerstvi. franta


Novinka:Predseda CSV Ludek Sojka je od 1.unora zamestnancem svazu.
...Jako zamestnance ministerstva me z toho uradu nikdo nevyhani.Naopak,kdyz jsem o teto zalezitpsti zacal hovorit s jeho predstaviteli,nesetkalo se to zrovna s nadsenim,protoze moje prace na poli vedy a vysolkeho skolstvi je velice obsahla.Mam -li svoji praci predsedy vykonavat v maximalni mire,jak jsem zvykly,potrebuji na ni cas...predevsim pro kontakt s lidmi.

Nasledna diskuse jednoznacne vyznela v podporu navrhu na uzavreni pracovni smlouvy s predsedou.
Bylo pozitivne kvintovano i to,ze nedojde k narustu poctu zamestnancu sekretariatu.protoze pracovnice na materske dovolene,na vlastni zadost svaz opustila.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16422


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu