78125

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Petr Miksovsky (212.65.219.186) --- 5. 5. 2006
Re: Řepka

198m.n.m. střední čechy , 4.května včely plně obsedají vysoký nástavek 39x30x11 + 3 x nízký nastavek 39x17x11. mrizku nepouzivam. V medniku je uz pres 15kg medu protoze jeden nizky nastavek je uz temer pred zavickovanim... musel jsem přidat ještě další dva nízké nastavky takze ted 1vysoky+5nizkych, protoze asi 300m daleko od stanovistě začala kvést řepka

mimochodem na zimu dostaly jen 12kg cukru

ovšem tenhle raketový start mají jen jedny včely(nutno ovsem podotknout ze na tento ul sviti slunicko nejvice), takže je mi líto že si z nich neumim odchovat další matičky pro sebe, respektive letos bych se to rad naucil.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16262


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu