78022

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Krassimir Petrov, Ph.Dr. (84.47.101.247) --- 1. 5. 2006
Světlo na konci tunelu2

Zpočátku jistě velmi těžký, ale věřím, že si zvykneme. Především: všichni budeme o dost chudší, protože všechno zdraží. Některé věci mnohokrát a některé už nebudou přístupné vůbec.
Bude se méně létat, mnoho aerolinek zkrachuje.
Bude se méně jezdit auty a více chodit pěšky a jezdit na kole. Což zákonitě zlepší naše zdraví. Celkově ubude na silnicích automobilů a obřích náklaďáků. Bude jezdit jen ten, kdo to nezbytně potřebuje. Tím pádem ubude i nehod a silnice budou bezpečnější.
Mnoho lidí bude díky technologii, která to už dávno umožňuje, a ceně za cestu do práce, možná raději pracovat z domova. Tím odpadnou zdlouhavé a stresující cesty do zaměstnání.
Elektřina bude tak drahá, že se konečně začne vážně investovat do obnovitelných zdrojů energie, především do malých větrných a vodních elektráren a slunečních kolektorů. Nové domy budou automaticky navrhovány tak, aby byly energeticky co nejsoběstačnější.
Zákazníci si začnou všímat, kolik co „žere“ a budou vyžadovat spotřebiče s co nejmenší spotřebou. Údaje o wattech se znovu vrátí na obaly a budou hrát rozhodující úlohu při rozhodování o koupi.
Automobilky začnou konečně tvrdě pracovat na alternativních pohonech. Zatím s námi totiž hrají jen takovou hru na kočku a myš. Vozidla na benzín budou mít menší spotřebu a budou menší.
Znovu se začnou budovat železnice, které jsou ekologicky velmi čisté.
Všechny tyto aktivity budou mít za následek méně kouře a prachových částic ve vysokých vrstvách atmosféry. Zastaví se proces pomalého ubývání slunečního svitu a současně proces globálního oteplování. Pamatuji, že před dvaceti lety bylo v Torontu zcela běžné po většinu roku vidět nádherně šmolkově modrou oblohu bez jediného mráčku. Dnes je tady taková obloha jen pár dnů v roce.
Budeme mít čistší vzduch a vůbec prostředí, ve kterém žijeme.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16215


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu