78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Jan Schmidt (e-mailem) --- 3. 3. 2005
RE: Amatéři ve vedení ČSV
Nemohou se tam oběvovat již nyní, když ještě neproběhly okresní konference a nebyli zvoleni delegáti sjezdu a to se ještě neví, kdo bude kandidovat do ÚV. Pokud vím, tak sjezd je až na podzim.
-----Original Message----- From: laďa trubač [mailto:e-mail/=/nezadan.iol.cz] Sent: Wednesday, March 02, 2005 11:08 PM To: Včelařský mailing list Subject: Amatéři ve vedení ČSV
Blíží se sjezd ČSV a s ním i volby předsednictva ÚV, tedy orgánu který bude v následujících letech určovat směr vývoje svazu a včelařství jako takového. Jsem si jist že v mezi 60 000 včelaři se najdou odborníci-profesionálové s vizí a chutí vést tuto organizaci. Co mě překvapuje a také trochu děsí je to, že v době předvolebního boje na stánkách svazového časopisu nenajdeme usměvavé tváře kandidátů na jednotlivé funkce a jejich cíle a představy dalšího vývoje. České včelařství na tom není tak dobře aby si dovolilo mít ve vedení amatéry v dalším volebním období, protože jak se ostatně ukázalo, je to podstatně dražší než zaplatit skutečné profesionály.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 9180
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu