78275

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Eman --- 28. 1. 2005
Re: cena medu ze dvora

>proč mám tak drahý med, mám tyto argumenty:
>1. je to ocenění mé práce,

Promiň, ale na co argumenty? Cena není nějaký vzorec, ve kterém bychom měli obhajovat jednotlivé položky. Cena je ta tržní hodnota, za kterou jsme v daném čase a prostředí ochotni a schopni určité zboží prodat. Pokud nás nějaké nařízení nepřinutí prodat jinak. Stát může obchod regulovat, ale pochybuju, že to udělá. Med není strategická potravina. A nutit ostatní včelaře k minimální ceně ze dvora? Kde to jsme?

K Lubošovi:
Klííd, vždyť si jenom vyměňujeme názory, proč hned ta silná slova. A neumím si představit, že budu chovat 50 včelstev jen z čiré lásky ke včelám (ale to je asi můj problém).

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8446


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu