78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Eman --- 28. 1. 2005
Re: cena medu ze dvora

>aby při prodeji medu ze dvora dodržovali alespoň minimální
>cenu medu.S několika dalšími členy tvrdíme že lze prodávat
>za 80 - 90 Kč

Za tuhle cenu se dá prodávat snad všude. V okolních vesnicích se tu vyskytnou cedule i 70 Kč, ale netrvá to dlouho. Mě se to nelíbí, cena při prodeji ze dvora by neměla být inzerována. To už je pak normální prodej a tak trochu nekalá konkurence. Ohlídat by si to asi měli obchodníci s medem. V Německu jsem se s tímhle inzerováním nikde nesetkal. Tady je to v každé 3.vesnici.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8440


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
L.Holy --- 28. 1. 2005
Re: cena medu ze dvora

Zdravím Luboš
(50 včelstev)

Už mi s těmi keci o ceně medu za kterou se má prodávat pěkně se.... Je to krásné, že med dobře prodáte, budě máte pár kg nebo sídlíte u nějakého strategického prodejního bodu. Já když jdu po trhu a vidím jaká je o med dračka... Jinak stále nabízím med těm co ho umí prodat - prodej si ho zač umíš. Moje cena 65Kč(med v 25kg balení cena bez obalu). Už vidím co se mi ohlásí obchodníků, případně těch co mi dají kontakt na někoho kdo med koupí!!!HaHa. Maximálně zase uslyším jak jste všichni šikovní.
Sice mě nízká cena medu štve, nicméně včelařit budu dál, protože to je můj koníček a včelařím rád. Stejně tak mě nevytrhne pár korun z dotace, ani kdy to bylo 5x tolik. Včelařím proto, že mě to baví. (Mám rád hory, jezdím tam a žádné příjmy my z toho taky neplynou, přesto jsem tam rád.)
(Jinak se omlouvám vše, kteří mají včely jako hlavní zdroj příjmů - pro ty moje předchozí slova až tak moc neplatí)

Hodně radosti se včeličkami přeje Luboš

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8441


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu