78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazení
- --- 23. 11. 2004
Antwort: RE: plastovy medvedik na med
Dakujem za tipy. Pokusim sa dovysvetlit. Na vcelarskej vystave v Nitre som kupil 20 ks plastovych medvedikov na 250g medu po 3,- Sk/ks. Kedze sa rychle minuli, potreboval som dalsie. Logicky som predpokladal, ze niekto ich za tuto cenu predava aj inde. Najvyhodnejsiu cenu som nasiel u obchodnika, ktory ich dodava po 5,- Sk/ks pri min. odbere 100 ks.
Matej
"Antonin Bojanovsky" An: "'Vcelarska konference'" <vcely/=/v.or.cz> <bojanovsky/=/s Kopie: eznam.cz> Thema: RE: plastovy medvedik na med 18.11.2004 17:44 Bitte antworten an "Vcelarska konference"
Dle http://www.vcelarenihrou.cz/
katalog.číslo 14.016 Obal na med 0,40 kg - Medvídek Cena/kus vč. 19 procent DPH = 7,-- Kč
-----Original Message----- From: HUBAC Radek Subject: Re: plastovy medvedik na med v Hradci jsem je videl normalne v kramu. Jmenuji se vcelareni hrou a tak nejak je i jejich www.
> Neviete kto vyraba, alebo predava plastovych medvedikov na med ? > Matej
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 7920
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - Gabriel Kominek --- 7. 2. 2005
EU
Trochu na zamyslenie : V súvisloti s noročným zvýšením životných nákladov dovoľujem si Vám zaslať jednoduchý a lacný recept na rýchle a výživné jedlo, ktoré dobre pomôže kompenzovať nárast cien. Odporičilo to MF SR, v súlade so smernicou EU , takže vedia o čom hovoria.
Potrebujete. Za 50 halierov cibule, za 50 halierov octu a liter horúcej vody.
Postup:
Cibulu pokrájajte a pridajte ocot a horúcu vodu. Vsetko vlejte do lavóra a sadnite si do toho holou riťou. Takto získate dve teplé šunky, dve vajcia na tvrdo, , utopenca s cibuľou a octom. A kto má rád tatársku omáčku, môže si ju dať na utopenca. Gabi Komínek
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 8568
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu