78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- 1984 (89.24.44.67) --- 2. 4. 2023
Re: Kolik medu máme na skladě???
Pivní odér nevím, jde o normální vlastnost medu při skladování. Pokud to zákazník nechce, tak dostane rozehřátý bez pěny a je spokojený, není co řešit. Do sklenic patří med do 18 %
Teď je otázka o jaký byznys jde. Pokud rozvází svůj med za 130, tak je to při dnešních nákladech a cenách ekonomická sebevražda. Pokud nakoupil v konvích z UA za 40 - 50 kč, tak je to něco jiného. A nemyslete si, že v souvislosti s tím jak se angažujeme zde tento med proudit nebude. Bude, nebo spíš už proudí ve velkém přes Polsko a překupníky ze severu, kteří ho šikovně zlegalizují skrze nějakou tu vlastní ukázkovou včelnici.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 76781
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu