78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- BlaĹžena DvoĹ?ĂĄkovĂĄ (e-mailem) --- 27. 7. 2017
Re: Inkarnat
Pepo nechci tě poučovat. V jeteli se vyzná snad jen kozel. Ale pokud se nepletu tak jetel nachový je bílí s červenou třetinou květu a pro včely nemá význam. Pěstoval se tady na semeno za komančů a náš hospodář ho měl asi pět metru za plotem asi 20 hektarů. Včely do něj nešly ani pro pyl.A těch inkarnátů je povíc. To jsem našel v počítači. To jsem taky nevěděl. ---------- Původní e-mail ---------- Od: JosPr <e-mail/=/nezadan> Komu: Včelařský mailing list <vcely/=/v.or.cz> Datum: 26. 7. 2017 21:39:40 Předmět: Inkarnat " Pod nazvem inkarnat je jetel nachovy,i kdyz jetelu je spousta druhu.Lan inkarnatu v kvetu je fantasticky pohled.V davnych dobach,kdy jeste v kravinech bucely kravy,se s nim clovek setkal,dnes je set spis jako meziplodina.Vykvete,vymlati se na seminko,nebo rozmlati a zaore.Ze by zas dotace? Ale dik za kazdy kvet pro vcelky.Letos se v inkarnatu vyradily.Nad stanovistem mam nevim presne jaky druh bilekvetouciho jetele,vyrazil az po bourkach,rozkvet snad po pulce srpna.Neco si z nej snad donesou.P "
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 70846
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu