78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- R. Polášek (85.71.180.241) --- 9. 5. 2017
Re: vyzimovĂĄnĂ
No vydělat na včelaření se určitě dá, ale jen v těch oblastech, kde jsou podmínky. Kde je dostatečně velká medná a pylová snůška, není tam už převčeleno a taky tam není větší koncentrace zlodějů a vandalů.
Dneska nově umístit včelstva a vydělávat na medu už je možné asi jen v hodně lesnatých oblastech. Podle mapy zavčelení je už pro takové výdělečné včelaření volná už asi jen oblast našich hor, vojenských prostorů a podobných ploch. Ostatní krajina, od rovinatých nížin až po podhůří našich hor je už zavčelena hodně.
I když zavčelení podle katastrů je velmi hrubý ukazatel,
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 70528
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu