78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Jiri (93.99.42.4) --- 10. 12. 2015
!!! Konecne budou zruseny dotace na vcely

Opravdu husty....dopis ministra jsem si cetl....myslim ze cist mezi radky umim a z textu citim uplne, ale uplne neco jineho nez vedeni CSV.... Jako kdyz komunisticky rezim zkoncil, a nepochopil to... Politicka garnitura tlaci svaz k samoreflexi a okamzite akci a ne co tu soudrzi pisi ve svych prohlasenich... Dopis z ministerstva je jasny....kurva co tu funkcionari chcete a delate...jednou jsme vas koply do kuli s ceskym medem, ze neni cesky a odebraly jsme vam klasu....vy ni.... A ted kurva toto.... Antibiotika v potravnim retezci...druhy prohresek.... Hosi ze svazu...jste pod drobnohledem a pokud nedojde ke zmene....konec dotaci...80 mega se plati ze statniho...takze to stoji na transparentnosti a duverihodnosti teto organizaci...ktere stat propujcuje vyplaceni dotaci.... Ale co....svaz se nezreformuje....nevymeni lojzy ze sveho vedeni...stat rekne ze to bude administrovat sam...po roce babis rekne ze naklady na vyplacenou korunu dotaci stoji korunu tricet...dotaci zrusi.... Vcelari si budou muset clenstvi opravdu platit ze sveho...polovina zrusi clenstvi...a ve svazu zustanou jen schopni a ti co to mysli vazne....a zacne novy svaz vcelaru....uz se na novy svaz tesim...jen je k pozastaveni to, co rikal soudruh peroutka...ze svaz si rozbyt z venku nenechame...a on se rozbil zevnitr.... Cest novemu poradku...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67642


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (46.135.234.33) --- 11. 12. 2015
Re: !!! Konecne budou zruseny dotace na vcely

Takhle jasne bych to nevidel.Zatim je spousta otazek,kolik toho bordelu ma Vcelpo na dvore,kdo je za to trestne odpovedny,jak vysoka je skoda,jak vysoky bude flastr a kdo to vsechno zaplati?A jestli existuje vubec nejaky skutek,ktery dokaze zvednout clenskou zakladnu z celorocniho spanku??? Cesky med v super hyper dostal dukaz,ze je nerealizovatelny.Vykup medu,kvuli vyvozu kvality a nahrazky suntem nepotrebny,jaky dopad bude mit kauza na prodej ze dvora se ukaze casem..Pan ministr je krapet naivni,kdyz se domniva,ze ze starych jmen se da vytvorit nove PRV...Vyjadreni vedeni CSV je masakr sebereflexe.JosPr.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67643


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Stanislavpe (217.117.209.107) --- 11. 12. 2015
Re: !!! Konecne budou zruseny dotace na vcely

Vidím to také tak, že ministerstvo zemědělství, které krmí svaz dotacemi je velmi znepokojeno jednáním představitelů svazu. Nejprve Včela Předboj potom penále za nevrácenou dotaci na vzdělání, dodanění DPH za akci Bez medu to nejde, placená inzerce v dotovaném časopisu a nyní Včelpo. A na všechno byly svazové peníze a na druhé straně požadavky na dotace. A to o některých kostlivcích schovaných v Křemencové nevíme.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67644


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu