78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


KaJi (82.99.171.68) --- 24. 11. 2015
Re:

Ono to není tak dávno, co se propiralo JSG ohledně kvality medu, to bylo řečí a článků, i ze strany svazu. A ono nakonec na každého jednou dojde. Jen je špatné to, že Včelpo je svazové a tak to padá na hlavu svazu a včelařů.
------

Nechápal jsem proč včelařům nevyhovuje pro mě ideální situace, kdy v suprákách je laciný med z dovozu, dražší český (250-350Kč/kg) a u včelaře kvalitní a mnohde i laciný med český.
Teď máte v obchodech laciný český (od 80Kč - jen blb si myslí že se dá do supráku dodávat zboží bez povinných akcí) i se ztrátou důvěry v něj a na nějaké tvrzení že český je kvalitnější nikdo neskočí. Nemluvě o tom, že ta kampaň za miliony vzala za za rok za své a efekt je dneska nula.

Každý rozumný zákazník si položí otázku.
Když se Blesku hned napoprvé podaří najít dva včelaře (tato informace koluje) co tam dávají antibiotika, kolik jich asi musí být celkem?

Největší sranda je, že ČSV a Včelpo splnilo to co po nich včelaři roky chtěli - dostat jejich med do obchodů. A mají to. :-(
Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67554


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Pol�ek (85.71.180.241) --- 24. 11. 2015
Antibiotika v medu Re:

No, mě vcelku dojalo tvrzení SVS, tuším zrovna v tom Blesku v sobotu 21 listopadu. A sice, že český včelař nemá důvod dávat do medu antibiotika, protože nakažená včelstva se rovnou likvidují a jsou zlikvidovaná jsou proplácena. Naivní člověk.
Má možná pravdu, pokud se týká včelaře, co chová včely jako koníčka nebo jako malý zbytný přivýdělek.
a.
Kdo chová včely natvrdo na výdělek, ať už neprofesionálně v počtu do 60 včelstev nebo dokonce profesionálně jakožto hlavní obživu, tak pro toho je likvidace a čekání na proplacení zlikvidovaných včelstev v podstatě finanční pohroma.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67555


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu