78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Bobeš (37.188.130.16) --- 23. 1. 2015
Re: KĹ?ĂenĂ vÄ?el a danĂŠ klĂma v Ä?R.
A protože množí z toho co přežilo mají prodejci včelstev už dnes vyprodáno. Ale to je jedno, kde ty včelstva vezmou, protože odolnost proti nemocem není jen v genetice je to celé vázané hlavně na způsob chovu. Já jsem bez úhynu i když kolem to padlo přibližně 40% včelstev. Ale to neznamená, že každý přišel o 40%, někdo přišel o všechno někdo třeba jen o 10%.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 65783
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu