78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- (e-mailem) --- 22. 1. 2015
Re: Blbe media a jejich pomeje? Tisk TV a spol. vcela chaos
Podstata chovu je i na jihu stejná v nástavkových úlech. Musí vždy respektovat chování včel samotných jen rámkové míry se liší Krom klasických Lang, jsou všudy i tzv. národní míry Ovšem způsob chovu je stejný. Plodiště dole, med nahoře. maximálně to můžeš položit na bok. Mění se však způsob zpracování produktů podle vybavení.
pepan
---------- Původní zpráva ---------- Od: Potužník Václav <vpkt/=/centrum.cz> Komu: vcely/=/v.or.cz Datum: 21. 1. 2015 22:12:21 Předmět: Re: Blbe media a jejich pomeje? Tisk TV a spol. vcela chaos
"> už odnás na jih nikdo nevčelařil. Moc včelstev jsem na jihu neviděl, ale ty které jsem viděl, tak všechny byly
bez vyjímky v bíle natřených úlech o dvou nástavcích (odhadem Lang 1/1 nebo 3/4). Takže kromě v léčení asi bude rozdíl i v metodice.¨ VP."
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 65763
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu