78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


JosPr (217.77.165.45) --- 27. 11. 2014
Re:uhyny

Ze je jarni pocitani roztocu na draka,to snad dochazi kdekomu,pouha nic neresici statistika a ne nejaka startovni cara.Jak chcete startovat ze stavu roztocu,kdy se vcely pri otepleni pohnou a vyhazi par desitek roztocu mrtvych par mesicu na podlozku??? Varoamonitoring a udaje v republice?Stavet na nem?Je mi jedno kolik roztocu pada ve Znojme,v Ostrave nebo u souseda,dulezite je kolik jich pada z mych vcelstev.Na sve vcelnici jsem general ja a nikdo jiny...JosPr

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65233


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Standa (217.117.217.146) --- 28. 11. 2014
Re: uhyny

Ano to je přesně ono "na své včelnici jsem generálem já"! Proto také sleduji spad roztočů již od července a a nasazuji 2 x po čtrnácti dnech podle některých neúčinný Formidol, ale on svoji práci udělá. Podzimní léčení od 20.října a aerosol v prosinci. Nikdy jsem neměl problém s přemnožením roztoče (po prvním ošetření 13 - 520 na včelstvo), ale asi v tom hraje roli také lokalita.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65237


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu