78214

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


MartinP (78.80.245.69) --- 29. 10. 2014
Re:

Jelikož mám vysoké podmety tak jsem vždy skládal papírky do "A" kapky rozdělil na obě strany, zapálil oba konce, vložil na obrácené víčko od omniovky zasunul do podmetu a uzavřel česno.Za půlhodinky jsem včelky otevřel a bylo vystaráno.
Už 3 roky jsem neměl jediný zimní úhyn. I ted jsou včelstva v kondici a vypadají v pohodě.Účinnost takovéhoto způsobu ošetření je podle mých zkušeností bezproblémová což potvrzuje každoroční poslední fumigace aerosolem, a jak bylo uvedeno, tak i já sdílím názor, že je podle mne i vhodnější, než umístění mezi rámky, kde to má ten efekt, že výpary stoupnou v úzkém komínu vzhůru a až poté díky ochlazení klesají. Pokud se odpar děje již z vysokého podmetu tak šíře záběru je větší a dojde podle mne celkově k většímu rozptýlení účinné látky.
Tímto způsobem léčily již moji rodičové a nikdy neměli výraznější problém.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65005


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu