78107

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gp (93.92.52.23) --- 27. 10. 2014
Re:

uskvbl.cz/attachments/spc/0910f7c78009eb08.doc

V registračních souhrných informacích slovo těsně je jen v příloze coby příbalová informace. Proto jsem ho neměl v hlavě. A když jsem otevřel ten papír co je vložen k Varidolu, hlavní slovo je promne vsáknout.

No pepan může vykuřovat jen papírem s kapkou nevsáklou, já mám dojem, že je vykuřování jako takové lepší když je látka k odparu rozložena pokud možno rovnoměrně.

Třebas to neprovádím, ale vím, že je lepší například narkotizovat včely dusičnanem s rovnoměrně nasákou a usušenou hadrou nebo uhlíkem. On i ten papírek k léčbě je vlastně nasáklý dusičnanem aby lépe hořel.

Ale do řemesla vykuřovacího jsem se více nemontoval, jsou opravdoví mistři kteří navodí kouřem člověku nebo zvířeti cokoli. Vykuřuje se asi tak dlouho co je člověk člověkem. Třeba i kuřák tabáku si myslí, že kouří jen tabák ale moc se mýlí, vykuřování je věda a celý průmysl.

Ale včelaři v ČR jsou asi chytřejší a potřebují ke své jednoduché logice rovnoměrného odparu jen kapnout a vložit do úlu. Nějaké vsáknutí je blbost, přeci když se trefím na papírek, kapka je podle příbalové informace vsáklá. To že zapaluje někdo papír s dusičnanem bez rovnoměrně vsáklého Varidolu je mu jedno, hlavně že léčí podle návodu.

No uvidím co odpoví p.Titěra Kapounovi, protože to Dol musel nějak hodntit a já to vyhodnotil den a dva pro vsáknutí Varidolu, jako "lepší" variantu._gp_
..........
Já bych se přimlouval za jednoduchý návod, který ale bude uživateli jednoduše chápán. Nedělejme z jednoduchých věcí komplikovanosti. Není snad třeba definovat termín "těsně", který snad každý chápe jako rozmezí několika max minut,nebo ještě blíže specifikovat jak moc jsou 4 cm. Ne?

nullnapsal/a:

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 64996


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu