78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Ivo Dragoun MUDr (e-mailem) --- 25. 2. 2014
svazenka
Zdravím všechny, rád bych letos na přilepšenou včelkám osel políčko poblíž včelína svazenkou.Pokud vím normálně je vhodná doba někdy v dubnu, letos -" nenormálně" za tohoto vývoje počasí by to možná mohlo jít i o měsíc dříve. Ptám se také proto, že jsem se dočetl, že lze v jednom roce mít dvě úrody svazenky a tudíž, zřejmě čím dříve je první výsev, tím je větší šance i na dobrou druhou úrodu resp.květ (?) Díky.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 63738
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - JosPr (217.77.165.45) --- 25. 2. 2014
Re: svazenka
Ja nechavam kazdy rok 1/3 svych polnosti "ladem" a osivam ji po pulce dubna svazenkou(driv mam obavu,rada vymrza).Odkvete,uschne a aniz bych vypadana semena nejak zapravoval,vyrazi znova,vykvete a po odkvetu ji posecu a zaoru.Dal seju svazenku po skorych bramborach,kvete sice az v puli zari,ale je radost pohlednout na takove pole,plne vcel sbirajicich pyl.Zkousel jsem i pohanku,horcici(bez postriku sezere kvetopas) a svetlici,ale idealne jednoducha je svazenka,z niz vcely na podzim ulozi pod sebe spousty pylu,tedy pokud je vcelar zbytecne neomezi prostorem.JosPr
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 63739
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu