78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- (e-mailem) --- 4. 10. 2012
Re: Fumig?cia
Ten aceton je tam jen kvůli teplotám. při používání vody zamrzají při teplotách pod 5°C trysky ve vyvíječi Místo acetonu lze použíti teplou vodu. s acetonem to lze dělat až do -5°C. nejlepší je po druhé fumigaci kontrola spadu a pak teprve rozhodnou jestli vůbec to třetí ošetření je nutné. mezi jednotlivými ošetřeními by měla uběhnout doba 10. - 14. dní. Ne však delší a ne dříve jak 10. 10.
Pepan
> ------------ Původní zpráva ------------ > Od: Ondrej Vacha <vacha/=/vju.cz> > Předmět: Re: Fumig?cia > Datum: 04.10.2012 18:10:16 > ---------------------------------------- > Ja prave dumam, zda nemit 2x aerosol acetonem, kdyz je to tak ucinne. A > kdyz ano, tak jestli zustat u 3 leceni anebo mit 4 - dve vodou, rekneme > 15.10,15.11. a dve acetonem 1.12. 10.12. > Ale chystam se na to poprve, tak mam mozna velke oci ;( > > s pozdravem > OV > > >
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 58897
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu