78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- KaJi (88.101.45.181) --- 18. 11. 2011
Re: dotace
VD:
Dobrý den mám dotaz, jaké máte kdo zkušenosti s členy a nečleny ČSV při vyplácení dotací? Když je v ZO nečlen musí mu na jeho žádost ZO vyplatit dotace a jaké si strhává srážky?? (u nás mu strhnou stejně jako členům) Vašek.
-----------
Když si to nechají líbit, proč ne?
My u nás dostáváme vše, nějaký "sponz. dar" podle situace necháváme, za servis.
Vzhledem k tomu, že kromě 2,60Kč(?) ze včelstva vše co se vybere na příspěvkách posílá ZO pryč, tak nakonec to pro ZO nevychází zas tak odlišně.
V jiné ZO dostanu stvrzenku za aeroslování a zaplatím celkem směšný poplatek jako člen.
A za ušetřené peníze jsem letos koupil včelám probiotika a tím popořil včel. nezávislý výkum v ČR. :-)
Karel
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 54902
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu