78126

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Vyhlídal (83.208.80.247) --- 18. 3. 2011
Vyšetření moru - Vysočina.

"vyšetření na mor plodu celoplošně je zajistě dobrá věc,ale jenom na základě dobrovolnosti každého včelaře a ne povinnost". Informace je možno dostat na OVS.
----------------------------------------------------------
KAP...18.3. - Tomu nerozumím. Jestli něco považuji za dobrou věc, tak je jedno, zda je to dobrovolné, či povinné. Ten, kdo by si na základě dobrovolnosti nenechal vyšetřit včelstva, by potom ale měl nést veškerou odpovědnost, samozřejmě zejména finanční v případě, že se se mor u něho dodatečně zjistí.
----------------------------------------------------------
... Ale taky ho za to popotahovat/dole/ a vyloučit ze svazu,aby si uvědomil,že dobrovolnost a povinnost jedna věc podle Vás je. Jste zajisté radikál a těch mezi včelaři zase tolik není,spíše jsou nátury mírnější.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 51238


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu