77390

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Josef Prochazka (217.77.165.33) --- 18. 2. 2011
Re: Neregistrovaní včelaři

Nevrazivost je naprosto beznym jevem.Clenstvi v CSV je naprosto dobrovolne,byt nebo nebyt clenem CSV je otazkou chuti sdruzovat se,nebo viry ve smysl byt neceho clenem.Vzpominam na prednasku na jedne vyrocce na tema CSV.Pro jeji zajimavost vydrzelo do konce prednasky par jedincu,krom uplne hluchych,kterym bylo jedno o cem to je.Ja zadny duvod k nevrazivosti nevidim.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 50766


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Pavel Zajicek (213.155.229.110) --- 18. 2. 2011
Re: Neregistrovaní včelaři

To jsem si vzal za svuj osobni ukol, kdyz jsem se stal predsedou nasi ZO, aby se pristupovalo ke vcelarum, kteri k nam do ZO kocuji, nebo maji trvale stanoviste a jsou registrovani a taktez k neclenum CSV, vzdy korektne. Povinnosti musi byt vzdy oboustranne splneny, abychom meli cisty stul. Aby bylo jejich cilem do CSV a pokud mozno do nasi ZO vstoupit.
Jelikoz mam sam stanoviste v jine ZO, tak tam je ke me pristup nekterych zastupcu jiny. Takze je to vzdy o lidech, jak k se ke komu postavi.
PZ

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 50770


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu