78024

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Josef Křapka (77.237.138.60) --- 18. 12. 2010
Re: Plon? vyet?en? moru

>Prohlizitel se snazi najit klinicky projev moru. Jakmile najde prvni znamku, kontrola konci a nasleduje paleni. Dulezita zminka je, ze jako projev moru se bere rovnez i mezerovity plod. Nikdo uz se nezajima, ze mezerovity plod muze byti projevem neceho jineho nez moru.<
------------------------------------------------------------
Takže, když prohlížitel zamění Mor včelího plodu např za Virovou nákazu včelího plodu, vše spálíme a budeme si klepat na ramena jak jsme dobří a neomylní. Není tomu náhodou tak, že podezřelý plást se zasílá na mikroskopické a kultivační vyšetření? Promiňte, ale nevěřím Vám příteli, že Vás v kurzu učili neomylnosti prohlížitelů. Promiňte mi pane kolego prohlížiteli, ale prostudujte si příslušnou literaturu. Avšak nic ve zlém. Jen pokud něco napíšu, musím to napsat tak abych se pod to mohl i podepsat.
JK

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 49091


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu