78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


P.Krátký (90.180.212.169) --- 8. 12. 2010
Re: Nepoctivý včelař

Letošní rok je to samý extrém.Jsou u nás včelaři,kteří vytočili(nebo spíše nevytočili) minimum,takže pomalu nemají zákazníkům co nabídnout,a potřebný med vykoupit?Ani to není často tak jednoduché,ne každý dnes spěchá s medem do výkupu.
Na druhou stranu,zase někteří jiní včelaři měli medu dost,tady u nás kdosi dokonce hlásil rekordní snůšku.Ale ani ti nemají vyhráno,stoupl počet případů,kdy obsah vody ve vytočeném medu přesáhl hodnoty pro bezpečné uskladnění a část zásob mohla začít kvasit,tudíž pro poctivé včelaře je nemyslitelné takový med nabízet stálému klientovi.
Nechci se nikoho zastávat,obzvláště pokud dosud nedodal už zaplacené zboží,ale držet včely ještě neznamená,že každoročně mám dost kvalitního medu pro všechny.Dobrý včelař ještě nemusí být dobrý obchodník a naopak.

Zdraví Pavel.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 48787


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu