78273

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


R. Polášek (85.71.180.241) --- 23. 7. 2010
Re: Odnášanie VD mravcom

"Ten odkaz je od vás míněn jistě upřímně. Ale pro mne je nedostupný. Již poněkolikáté jsem se pokusil zaregistrovat na vcely.sk, ale vždy mne váš administrátor odmítnul. S takovou cenzurou jsem se už 20 let nesetka"

Takové věci by měly být volně přístupné. Pokud někdo chce za zhlédnutí takové věci registraci, tak nemám zájem. Nebudu spravovat 50 registrací s 50 přihlašovacími jmény a s 50 přihlašovacími hesly jen proto, abych se na něco koukal. Stačí mi těch 10 nebo 15 z nevím kolika, co jsem za těch 10 let na internetu nashromáždil a co si je zhruba pamatuji a kde jde třeba o peníze nebo o kariéru.
K čemu je povinná registrace k zhlédnutí informace, kterou někdo dává na web jen jako zajímavost? Maximálně snad jen k vytváření databáze, která se pak využívá obchodně k zasílání spamů nebo se z ní jinak finančně těží....

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 46064


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu