78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- PavelN (88.101.19.249) --- 22. 5. 2010
Re: Rojení nebo tichá výměna?
Dnes jsem dělal oddělky. 3 včelstva měla zakladeno po pár M miskách. Je zajímavé, že ty slabší, které letos dostávaly jen mezistěny, nebo měly některý z rámků na trubčinu nepostavený - byl mimo plodové hnízdo.
Trochu medu měla včelstva, která byla rozšiřována i soušemi, ale většinu stejně z ovocných stromů. Snůšku z řepky vzdálené skoro 3 km smazalo špatné počasí, a teď už odkvétá. I tak k řepce směřuje nejvíce létavek(asi 2/3) a zbytek létá směrem k lesu.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 44591
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu